RH-051509D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RH-051509D
JLCPCB Part #
C6972833
Package
SIP,19.6x6mm
Description
-9V、15V 1W 2 33mA、56mA 3kV 4.5V~5.5V 81% SIP,19.6x6mm Isolated Power Modules ROHS