REC15-1215D/H2/M/X2
Extended
MFR.Part #
REC15-1215D/H2/M/X2
JLCPCB Part #
C5864633
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 15W 2 2kV 500mA 86% 9V~18V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS