RGZ-243.3D
MFR.Part #
RGZ-243.3D
JLCPCB Part #
C6269466
Package
DIP,19.7x10mm
Description
-40℃~+90℃ 10mm 1500uF 150mVp-p 19.9mm 2 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 7.1mm 75% ±5% DIP,19.7x10mm DC-DC Power Modules ROHS