RGZ-093.3D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RGZ-093.3D
JLCPCB Part #
C7339685
Package
DIP,19.7x10mm
Description
2 3.3V 303mA 75% 8.1V~9.9V DIP,19.7x10mm DC-DC Power Modules ROHS