RGZ-053.3D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RGZ-053.3D
JLCPCB Part #
C6972766
Package
DIP,19.7x10mm
Description
2 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 75% DIP,19.7x10mm DC-DC Power Modules ROHS