REM5E-0515S/R10/A
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REM5E-0515S/R10/A
Description
-40°C ~ 80°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 10 kV 15V 24-DIP Module, 7 Leads 333mA 4.5V 5 W 81% 9V CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS