REC6-0524SRW/R10/A
MFR.Part #
REC6-0524SRW/R10/A
JLCPCB Part #
C6172152
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 208mA 24V 4.5V~9V 6W 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS