REC7.5-2412SRW/H1/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC7.5-2412SRW/H1/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6172245
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 12V 18V~36V 1kV 625mA 7.5W 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS