REC5-483.3SRW/H6/A
MFR.Part #
REC5-483.3SRW/H6/A
JLCPCB Part #
C5722435
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 36V~72V 5W 6kV 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS