REC5-483.3SRWZ/H/B
MFR.Part #
REC5-483.3SRWZ/H/B
JLCPCB Part #
C6380384
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1.6kV 18V~72V 1A 3.3V 5W 76% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS