REC5-483.3SRWZ/H4/C
MFR.Part #
REC5-483.3SRWZ/H4/C
JLCPCB Part #
C7338002
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~72V 1A 3.3V 4kV 5W 76% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS