REC5-243.3SRWZ/H2/A
MFR.Part #
REC5-243.3SRWZ/H2/A
JLCPCB Part #
C6172966
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 5W 76% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS