REC5-123.3SRW/H4/C/M
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H4/C/M
JLCPCB Part #
C6379961
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 4kV 5W 77% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS