REC7.5-1209SRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1209SRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7044017
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1kV 7.5W 833mA 84% 9V 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS