REC3.5-4805DRW/R10/C
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4805DRW/R10/C
JLCPCB Part #
C5846958
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 2 3.5W 350mA 36V~75V 5V 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS