REC5-483.3SRW/H2/C
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-483.3SRW/H2/C
Description
-40°C ~ 75°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 1A 2 kV 24-DIP module, 9 leads 3.3V 36V 5 W 72V 77% ITE (Commercial) Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS