REC3.5-1215SRW/R8/C
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1215SRW/R8/C
JLCPCB Part #
C7277710
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 15V 233mA 3.5W 84% 8kV 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS