REC3-483.3SRWZ/H2/A
MFR.Part #
REC3-483.3SRWZ/H2/A
JLCPCB Part #
C6264849
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~72V 2kV 3.3V 3W 79% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS