REC3-053.3SRW/H6/A
MFR.Part #
REC3-053.3SRW/H6/A
JLCPCB Part #
C6966449
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.3V 3W 4.5V~9V 6kV 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS