REC3-053.3SRW/H2/A
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC3-053.3SRW/H2/A
JLCPCB Part #
C5721829
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 2kV 3.3V 3W 4.5V~9V 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS