REC15-483.4S/H2/M
MFR.Part #
REC15-483.4S/H2/M
JLCPCB Part #
C7337847
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 3.4V 36V~75V 3A 85% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS