REC15-4815S/H2/M
MFR.Part #
REC15-4815S/H2/M
JLCPCB Part #
C7277537
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 1A 36V~75V 86% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS