REC30-2415S
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC30-2415S
Description
-40°C ~ 85°C 0.89 1 1.6 kV 15V 18V 2.00 inches L x 1.60 inches W x 0.40 inches H 2A 30 W 36V Eco-friendly glass Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS