REC15-245.1S/H2/M
Extended
MFR.Part #
REC15-245.1S/H2/M
JLCPCB Part #
C5864669
Package
DIP-6
Description
1 15W 18V~36V 2kV 3A 5.1V 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS