REC15E-2405SZ
MFR.Part #
REC15E-2405SZ
JLCPCB Part #
C7277540
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 2kV 3A 5V 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS