RB-243.3S/P
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RB-243.3S/P
Description
-40°C ~ 85°C 0.77" long x 0.24" wide x 0.40" high (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm) 1 1 W 1 kV 21.6V 26.4V 3.3V 303mA 7-SIP module, 5 leads 75% ITE (Commercial) Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS