R2S8-243.3
Extended
MFR.Part #
R2S8-243.3
JLCPCB Part #
C6262459
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 21.6V~26.4V 2W 3.3V 606mA 70%~75% SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS