RAC20-3.3SN
Extended
MFR.Part #
RAC20-3.3SN
JLCPCB Part #
C5856495
Package
DIP,52.5x27.4mm
Description
1 12W 3.3V 3.6A 73% 90VAC~264VAC DIP,52.5x27.4mm AC-DC Power Modules ROHS