RAC10E-24SK/277
MFR.Part #
RAC10E-24SK/277
JLCPCB Part #
C5842215
Package
DIP,45.7x25.4mm
Description
1 10W 24V 416mA 84% 85VAC~305VAC DIP,45.7x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS