RAC05-24SB
MFR.Part #
RAC05-24SB
JLCPCB Part #
C6263089
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 230mA 24V 5W 90VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS