RAC04-12SK/277
MFR.Part #
RAC04-12SK/277
JLCPCB Part #
C6164512
Package
DIP,36.7x27.2mm
Description
1 12V 333mA 4W 78% 80VAC~305VAC DIP,36.7x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS