RAC02-12SE/277
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC02-12SE/277
JLCPCB Part #
C5842179
Package
DIP,33.7x24.4mm
Description
1 12V 167mA 2W 73% 85VAC~305VAC DIP,33.7x24.4mm AC-DC Power Modules ROHS