RA3-121503D/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RA3-121503D/SMD
JLCPCB Part #
C7334567
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
10.8V~13.2V 100mA、500mA 2 3V、15V 3W 5.2kV 79% SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS