RPA30-2412SAW/P
MFR.Part #
RPA30-2412SAW/P
JLCPCB Part #
C7348804
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 12V 2.5A 30W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS