R2S12-1512
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2S12-1512
Description
-40°C ~ 100°C 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) 1 1 kV 12-SMD module, 10 leads 12V 13.5V 16.5V 167mA 2 W 85% ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS