R2D12-1512
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2D12-1512
JLCPCB Part #
C5854641
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 13.5V~16.5V 1kV 2 2W 83% 83mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS