REC3-483.3SRW/H6/C
MFR.Part #
REC3-483.3SRW/H6/C
JLCPCB Part #
C5722547
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.3V 36V~72V 3W 6kV 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS