R24P3.3D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P3.3D/P
JLCPCB Part #
C7333774
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
151mA 2 21.6V~26.4V 3.3V 70% SIP,19.7x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS