R24P215S/P/X2/R6.4
Extended
MFR.Part #
R24P215S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7271903
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 132mA 15V 21.6V~26.4V 2W 6.4kV 88% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS