R24P205S/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P205S/P/R6.4
JLCPCB Part #
C7036886
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 21.6V~26.4V 2W 400mA 5V 6.4kV 84% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS