R24P15S/P/X2/R8
MFR.Part #
R24P15S/P/X2/R8
JLCPCB Part #
C6163529
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 66mA 83% 8kV SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS