R1S12-053.3
MFR.Part #
R1S12-053.3
JLCPCB Part #
C7271643
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 1kV 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS