R1D12-1212/HP-R
Extended
MFR.Part #
R1D12-1212/HP-R
JLCPCB Part #
C6163270
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 12V 1W 2 3kV 42mA 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS