RAC10E-05SK/277
MFR.Part #
RAC10E-05SK/277
JLCPCB Part #
C6373971
Package
DIP,45.7x25.4mm
Description
1 10W 2A 5V 80% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP,45.7x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS