R1D10-1524
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1D10-1524
JLCPCB Part #
C6636734
Package
SMD-10P
Description
-24V -40°C ~ 100°C 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 W 1 kV 10-SMD Module 13.5V 16.5V 2 21mA,21mA 24V 84% ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount SMD-10P Power Module/Power Supply ROHS