REM3.5E-4815S/R8/A
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REM3.5E-4815S/R8/A
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 15V 233mA 24-DIP Module, 7 Leads 3.5 W 36V 75V 8 kV 83% CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS