R15P3.3S/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P3.3S/P
JLCPCB Part #
C5715681
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 1W 3.3V 303mA 6.4kV 70% Short Circuit Protection SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS