RCDE-48-1.05
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RCDE-48-1.05
JLCPCB Part #
C1161791
Package
DIP-9
Description
-40℃~+105℃ 1 1.05A 3V~52V 6V~60V 7% Analog、PWM Buck Over-Temperature Protection (OTP) DIP-9 LED Drivers ROHS