R15P215D
MFR.Part #
R15P215D
JLCPCB Part #
C6373103
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 15V 2 2W 6.4kV 66mA 80% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS