R12P215D/R6.4
MFR.Part #
R12P215D/R6.4
JLCPCB Part #
C6372925
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 15V 2 2W 6.4kV 66mA 88% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS